Nasi klienci mają dostęp do gwarancji ubezpieczeniowych, tak jednostkowych, jak i wystawianych w ramach limitów na gwarancje. Wśród przygotowywanych przez nas gwarancji znajdują się zarówno gwarancje przetargowe, należytego wykonania kontraktu, właściwego usunięcia wad i usterek, jak i gwarancji zwrotu zaliczki.

Jeżeli zastanawiasz się czy warto korzystać z gwarancji ubezpieczeniowych to zapoznaj się z tym artykułem: Zalety gwarancji ubezpieczeniowych

Uzyskiwane przez nas warunki umów limitowych czynią z gwarancji ubezpieczeniowych instrument finansowy o przystępnej cenie i zabezpieczony najczęściej jedynie wekslami własnymi in blanco.

Pracujemy ze wszystkimi ubezpieczycielami udzielającymi gwarancji na polskim rynku, skutecznie negocjując treści wzorów gwarancji, tak aby zyskały akceptację beneficjentów oraz aby w należyty sposób chroniły interesy naszych klientów.

Wśród beneficjentów przygotowywanych przez nas gwarancji są m.in.: Budimex, Eiffage Mitex, Hochtief, Skanska, Strabag, Bremer, TAL&CO, Elektrowania Połaniec, Polskie Sieci Energetyczne, Siemens Polska, Hydrobudowa, Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągu Naftowego „Przyjaźń”, a także podmioty publiczne, np.: Miasto Stołeczne Warszawa, Miasto Poznań, Miasto Wrocław, Miasto Toruń, Narodowe Centrum Sportu i inne.


Więcej o gwarancjach ubezpieczeniowych przeczytasz tutaj: gwarancje.certumbroker.pl


Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o gwarancjach ubezpieczeniowych dla Twojej firmy budowlanej