Handel hurtowy czy detaliczny oraz świadczenie różnego rodzaju usług materialnych i niematerialnych potrzebuje solidnych zabezpieczeń. W większości przypadków firmy mają mieszany charakter i wykonują różnego rodzaju działalność, dlatego tak ważna jest prawidłowa i głęboka diagnoza zawierająca ocenę ryzyka dla wszystkich aspektów przedsiębiorstwa.

Naszą stałą praktyką jest dokładne poznanie naszych klientów i ich biznesów, tak aby proponowane przez nas rozwiązania rzeczywiście przysłużyły się zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa.

Wnioski z oceny ryzyka pozwalają na precyzyjne określenie rozwiązań ubezpieczenia, które ograniczą skutki finansowe kluczowych i istotnych zagrożeń takich jak roszczenia cywilnoprawne, straty w towarach, opóźnienia w zapłacie, niewypłacalność kontrahentów oraz szkody w mieniu firmy.

warehouse with concrete floors

Przygotowywane przez nas programy ubezpieczeniowe są dopasowywane do indywidualnych potrzeb naszych klientów i zawierają m.in. takie ubezpieczenia jak:

Czy warto współpracować z brokerem ubezpieczeniowym? Przeczytaj jakie są najcześciej pojawiające się watpliwości

Posiadasz już obsługę brokerską albo innego pośrednika ubezpieczeniowego? Sprawdź czy audyt może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.