Dziękujemy za przesłane zamówienie obsługi brokerskiej dla Twojej inwestycji!

Nasz konsultant skontaktuje się w ciągu 1-2 dni roboczych w celu ustalenia wszystkich szczegółów, w tym dopełnienia formalności oraz ustalenia harmonogramu dalszych działań.

W ciągu kilku minut otrzymasz także wiadomość z potwierdzeniem zamówionego serwisu na skrzynkę e-mail.

Efekty jakich możesz się spodziewać?

  • Solidne i przewidywalne zabezpieczenie efektów inwestycji dlaTwojej firmy poprzez dostarczenie skutecznych rozwiązań ubezpieczeniowych.
  • Zapewnienie przewagi konkurencyjnej dzięki finansowaniu szkód i strat dotyczących kluczowych i istotnych aktywów i obszarów działalności.
  • Oszczędność czasu Twojego i Twoich pracowników za sprawą przejęcia obowiązków ubezpieczeniowych oraz dostarczaniu informacji i dokumentów skracających i upraszczających procesy decyzyjne.
  • Zwiększenie poczucia bezpieczeństwa finansowego dzięki przejrzystym i pełnym informacjom o zawieranych umowach ubezpieczenia.
  • Poprawienie efektywności wydatkowania środków na ubezpieczenia firmowe poprzez kontakty z całym rynkiem ubezpieczeniowych, skuteczne negocjacje oraz dokładne dopasowanie programu ubezpieczeniowego do potrzeb i możliwości Twojej firmy.

W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z artykułami zamieszczonymi w dziale „Wiedza ubezpieczeniowa”, a także do odwiedzenie naszych profili w mediach społecznościowych: