Wierzymy, że ubezpieczenia są inwestycją w sukces i bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa

Naszą pasją jest tworzenie rozwiązań szytych na miarę, które dokładnie odpowiadają Twoim potrzebom i wspierają Twój biznes na każdym etapie działalności.

CERTUM to reprezentant Twojej firmy na rynku ubezpieczeniowym. Wyrównujemy siły stron umowy ubezpieczenia, dzięki czemu dokładnie wiesz jakie ubezpieczenie kupujesz i w przypadku szkody nie będziesz zdany na łaskę ubezpieczyciela.

W CERTUM rozumiemy, że każda firma jest inna, dlatego stosujemy indywidualne podejście do ryzyka oraz ubezpieczeń. Na każdym kroku dbamy o to, abyś mógł podejmować trafne decyzje.

Podstawą naszego Serwisu Brokerskiego jest cykliczna ocena ryzyka oraz stałe badanie zmieniających się potrzeb ubezpieczeniowych Twojej firmy. Nie stronimy od wyzwań w ubezpieczaniu trudnych ryzyk, w tym dla branży drzewnej, meblarskiej, transportowej czy tworzyw sztucznych.

Wiemy jak czego potrzeba, aby przygotować Twoją firmę do ubezpieczenia i sprawnie przeprowadzić Cię przez proces ofertowania. Dlatego opracowujemy długoterminową strategię zarządzania ryzykiem, która uwzględnia zmieniające się realia rynku ubezpieczeniowego i podażą za rozwojem Twojej firmy.

CERTUM to:

  • profesjonalne i etyczne doradztwo w zarządzaniu ryzykiem ubezpieczeniowym,
  • doświadczony i kompetentny broker ubezpieczeniowy,
  • bezpieczne i efektywne rozwiązania w sferze ubezpieczeń i gwarancji ubezpieczeniowych,
  • sprawna i skuteczna likwidacja szkód ubezpieczeniowych,
  • pełna obsługa ubezpieczeń majątkowych, finansowych i życiowych.