CERTUM jest uczestnikiem rynku ubezpieczeniowego od 2011 r. Wyrównujemy siły stron umowy ubezpieczenia – nasi klienci nie muszą być zdani na łaskę ubezpieczyciela. Oddajemy przedsiębiorcom władzę nad ubezpieczeniami. Dzięki naszej współpracy mogą decydować o tym jaką ochronę kupują, bez szkodliwej mainupacji czy haseł reklamowych. CERTUM to zero marketingu – tylko bezpieczeństwo.

Od początku działalności specjalizujemy się w programach ubezpieczeniowych dla firm produkcyjnych, budowlanych i transportowych. Podstawą naszych działań są stale pogłębiana wiedza oraz rzetelna ocena ryzyka. Nie stronimy od wyzwań w ubezpieczaniu trudnych ryzyk, w tym dla branży drzewnej, meblarskiej, transportowej czy tworzyw sztucznych. 

Od 2014 r. działamy jako spółka CERTUM Sp. z o.o., które jest kontynuatorem działalności Biura Brokerskiego CERTUM, które było obecne na rynku od 2011 roku. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez te lata, pozawala na skuteczne działania zaórwno przy tworzeniu programów ubezpieczeniowych, ich wdrażaniu, jak i likwidacji szkód.

CERTUM to:

  • profesjonalne i etyczne doradztwo w zarządzaniu ryzykiem ubezpieczeniowym,
  • doświadczony i kompetentny broker ubezpieczeniowy,
  • bezpieczne i efektywne rozwiązania w sferze ubezpieczeń i gwarancji ubezpieczeniowych,
  • sprawna likwidacja szkód ubezpieczeniowych,
  • kompleksowa obsługa ubezpieczeń majątkowych, finansowych i życiowych.

    Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, aby dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu dla Twojej firmy